Meie blogi uudised

TELLIMUSEGA SEOTUD KÜSIMUSED

Kuidas kauba eest maksta?

Maksmiseks on kolm võimalust:

- maksmine kättesaamisel
- veebipõhine kaardimakse Comgate’i kaudu
- pangaülekanne

Kuidas lahendatakse nõuded?

Pakume valitud toodete korral tavaliselt 24- ja 36-kuust garantiid. Kui te pole tootega rahul, võtke kõigepealt meiega ühendust meiliaadressil: info@elektriline-kaelarihm.ee
90% kaebustest lahendatakse ühe nädala jooksul.

KÜSIMUSED TOODETE KOHTA

Kuidas valida koolitusrihma?

Otsuse tegemisel keskenduge kaelarihmadele, mis on välja töötatud sellise suurusega koertele nagu teie koer. Spetsifikatsioonis näitame, kui pikk on teip, millele vastuvõtja asetatakse. Lisaks täpsustage, kas vastuvõtja peaks olema veekindel ja laetav. Kaelarihmadel on kõigil samad põhifunktsioonid, s.t heli, vibratsioon ja impulss.

Mis erinevus on kaht tüüpi veekindlusel?

Veekindel ehitus tähendab, et kerge vihm ja pori ei mõjuta toodet. Veekindel kaelarihm on tavapärasest kvaliteetsem – see peab vastu ujumisele ja tugevale vihmale.

Kui kaua aku kestab?

See sõltub sellest, kui tihti elektrilist kaelarihma kasutatakse. Tavalisel kasutamisel kestavad vahetatavad patareid ligikaudu 30 päeva, laetavad akud umbes nädala.

Kui mitut koera saan koolitada ühe elektrilise kaelarihma kontrolleri abil?

Saate saatja kaudu koolitada mitut koera korraga, kui ostate lisavastuvõtja. Panime iga kaelarihma mudeli juurde kirja, kui mitme koeraga saatjat kasutada saab.

Kas teen oma koerale elektriimpulsi kasutamisega haiget?

Saame reguleerida impulsi tugevust sõltuvalt koera suurusest. Mõnel koolitusrihmal on testdiood, mille abil impulsi tugevust kontrollida. Elektrilaeng on väga nõrk ja valutu, aga koerale ebameeldiv. Kõigepealt on soovitatav kasutada helisignaali, vibratsiooni ja alles siis elektriimpulssi. Elektrilised kaelarihmad sobivad ainult tervetele koertele.

Kas elektrilise kaelarihma kasutamine pole koera suhtes julm?

Koera halvasti kohtlemine oleks see, kui teda elektrilise kaelarihma abil karistataks. Tuleb meeles pidada, et koolitusrihm on peamiselt vaid tööriist, mis ei saa olla asenduseks häälkäsklustele ja oma neljajalgsele sõbrale pühendatud ajale.

Kas koera paks karv häirib teid?

Pole probleemi, komplektis on kahes suuruses elektroodid, mis sobivad õige karvkatte paksusega. Elektroodid peavad koera nahka puudutama.

Kas elektriline kaelarihm sobib ka väikest tõugu koertele?

Jah, eriti sobib selline väikest tüüpi kaelarihm nagu näiteks BENTECH D776.

Kui vanale koerale elektriline kaelarihm sobib?

Elektroonilist koolitusrihma kasutatakse koertel alates kuuendast elukuust. Koer peab oskama kuuletuda põhikäsklustele.

Miks kaelarihma vastuvõtja sees midagi koliseb?

See on liikumisandur. Vastuvõtja lülitatakse akusäästurežiimile, kui seadet ei kasutata. Sellisel juhul ei anna saatja stiimulit. See aktiveeritakse, kui vastuvõtja uuesti liigub.

Kui täpne on kaelarihma signaali ulatus?

Tähtis on mõista, et esitatud signaali ulatus kehtib ideaalse ilma ning avatud ja tasase maastiku korral. Signaali ulatus väheneb, kui lähedal on hooned, puud ja muud häirivad asjad.

Kas kaelarihm töötab isegi külmas?

Madalal temperatuuril vajab kaelarihm varasemast rohkem akutoidet. Külma ilma korral soovime tavapärasest sagedamini laadida. Soovitame vahetatavate patareidega kaelarihmale osta kvaliteetse kaubamärgiga patareid.

Kui tugev laeng antakse elektrostaatilise impulsiga?

Väärtus on vahemikus 20–40 V.

Kas saan kasutada elektroonilist piiret maamajas, kus pole elektrit?

Kahjuks pakume ainult piirdeid, mille juhtseade tuleb ühendada toitevõrku.